Profesjonalne środki czystości, chemia do sprzątania

SERIA HOME

Kto powiedział, że mężczyzna nie poradzi sobie z czyszczeniem i porządkowaniem domu? Z użyciem produktów LAAV HOME, zaskoczy nawet najbardziej wymagającą panią domu. Profesjonalizm to cecha wielu mężczyzn w połączeniu z produktami LAAV będzie to mieszanka wybuchowa ! Kto wie jak może się skończyć… z pewnością nieskazitelnie czystym wnętrzem Waszych domów i mieszkań.

LAAV TEXTILE CLEANER

CZYSZCZENIE TKANIN MEBLOWYCH

LAAV TEXTILE PROTECTOR

IMPREGNACJA TKANIN MEBLOWYCH

LAAV LEATHER CLEANER

CZYSZCZENIE SKÓRY NATURALNEJ I EKOSKÓRY

LAAV LEATHER CREAM

IMPREGNACJA SKÓRY NATURALNEJ I EKOSKÓRY

LAAV WOOD PROTECTOR

IMPREGNACJA MEBLI I BLATÓW DREWNIANYCH

LAAV GRANITE PROTECTOR

IMPREGNACJA ZLEWOZMYWAKÓW GRANITOWYCH I ELEMENTÓW STALOWYCH

LAAV CARPET CLEANER

CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN TEKSTYLNYCH

LAAV STAIN REMOVER

ELIMINATOR TRUDNYCH ZABRUDZEŃ

LAAV MIKROFIBRA

Idealny ład to Twoje drugie imię? Nie możesz doczekać się soboty, żeby wreszcie zrobić porządki w domu? Aż korci Cię, aby rzucić wszystko i chwycić za ścierkę? A może wręcz przeciwnie: nie jesteś miłośnikiem sprzątania, ale marzysz o tym, aby wnętrze domu aż lśniło bez niemal żadnego wysiłku? Zdaje się, że mamy dla Ciebie coś idealnego!

Przygotowaliśmy profesjonalne środki czystości, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w Twoim domu! Zamów pakiet chemii gospodarczej, w którym do dyspozycji czekają różnego rodzaju preparaty pielęgnacyjne o szybkim i niezwykle skutecznym działaniu. Przekonaj się o tym osobiście, wybierając zestaw produktów Laav przeznaczonych do rozmaitych powierzchni.

Seria Home – okiełznaj nieporządek i znajdź czas dla siebie

Oferowana przez nas profesjonalna chemia do sprzątania jest nie tylko skuteczna, ale też ekologiczna! Ochronę środowiska traktujemy priorytetowo, dlatego w produkcji używamy biodegradowalnych, nietestowanych na zwierzętach składników. Dodatkowo opakowania środków czystości nadają się do recyklingu.