Profesjonalne kosmetyki, preparaty do mycia samochodu – akcesoria detailingowe

SERIA CAR & BOAT

Silna, zdecydowana, niezależna a zarazem delikatna- to nie tylko cechy współczesnej kobiety. To cechy produktów LAAV CAR. Idealnie dobrane produkty tworzą niezbędny zestaw do czyszczenia i pielęgnacji samochodu. Ich skuteczność i łatwość użycia Was zaskoczy, a towarzyszący im zapach sprawi, że poczujecie się jak we wnętrzu samochodu świeżo odebranego  z salonu, bo kto z nas nie lubi zapachu nowości?

Płyn do czyszczenia i zabezpieczenia kokpitu samochodu

LAAV COCKPIT CLEANER

Płyn do czyszczenia szyb i lusterek samochodowych

LAAV GLASS CLEANER

Płyn do czyszczenia skórzanej i materiałowej tapicerki w samochodzie

LAAV FABRIC & LEATHER CLEANER

Preparat do konserwacji opon, gumy i plastiku

LAAV PLASTIC & RUBBER PROTECTOR

Neutralizator nieprzyjemnych zapachów

LAAV AROMA NEUTRALISER

Środek do czyszczenia felg z efektem krwawienia

LAAV RIM CLEANER

Ściereczka z mikrofibry

LAAV MIKROFIBRA

Wow, auto prosto z salonu?” “Ależ skąd! Zostało odświeżone przy użyciu profesjonalnych kosmetyków samochodowych marki Laav!”

Jeśli chcesz udzielać takich odpowiedzi za każdym razem, gdy wysiadasz ze swojego wozu, koniecznie musimy poznać się bliżej. Proponujemy specjalistyczne, ekologiczne preparaty z serii Car&Boat, które pokochasz! Wykonaliśmy je na bazie komponentów biodegradowalnych, przez co są ekologiczne i jednocześnie bardzo skuteczne. Mimo naturalnego składu chemia naszej produkcji wyróżnia się też wspaniałym zapachem, dzięki któremu porządkowanie auta będzie
przyjemniejsze!

Auto pachnące nowością – tylko dzięki Laav!

Prezentujemy znakomite środki czyszczące i pielęgnacyjne, z których pomocą pozbędziesz się intensywnych zabrudzeń z powierzchni różnego typu: szyb, lakieru, skóry oraz tworzywa, z którego wykonano kokpit. Przywrócisz też blask elementom chromowanym, a także pozbędziesz się drobnych zanieczyszczeń z wnętrza. Zrobisz nawet świetny prezent fanowi motoryzacji – podaruj mu preparat do felg z efektem krwawienia, który bez wątpienia zrobi na nim wrażenie!